X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
drukuj skomentuj artykuł forum poleć artykuł znajomemu A A A

Office Assistance dostępny dla klientów biznesowych mBanku S.A.

2009-11-05 10:24 czwartek
Europ Assistance Polska wraz z BRE Ubezpieczenia TU S.A. opracowali  nowy program Office Assistance. Programem objęci zostali przedsiębiorcy posiadający rachunek bieżący mBiznes w mBanku. 

Office assistance to pakiet usług dedykowany klientom prowadzącym przedsiębiorstwa na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. W ramach programu ubezpieczeni otrzymują kompleksową pomoc w sytuacji powstania szkody w mieniu bądź awarii mienia  lub sprzętu PC w miejscu ubezpieczenia. W takich sytuacjach, pakiet zapewnia interwencję specjalisty dostęp do informacji o sieci usługodawców oraz pomoc informatyka bądź serwisanta. W sytuacji włamania bądź zdarzenia losowego wymagającego zabezpieczenia mienia, Centrum Pomocy zorganizuje ubezpieczonemu dozór, transport lub  przechowanie mienia bądź organizację  lokalu zastępczego.

Dla prowadzących działalność gospodarczą szybki dostęp do usług assistance jest szczególnie istotny, gdyż warunkuje utrzymanie ciągłości biznesu w trudnej sytuacji. Proponujemy więc przedsiębiorcom pakiet, umożliwiający uzyskanie maksymalnie szerokiego wsparcia sprawdzonego partnera assistance” – wyjaśnia Małgorzata Knut, Członek Zarządu BRE Ubezpieczenia TU S.A.    

Ponadto, klienci mBanku, wraz z założeniem rachunku mBiznes i przystąpieniem do programu, otrzymują dostęp do infolinii rekrutacyjnej, medycznej, gospodarczej oraz prawnej.

Wyjątkową cechą office assistance jest dostęp do infolinii o tak szerokim zakresie informacyjnym. Pod jednym numerem telefonu przedsiębiorcy mogą sprawdzić adresy placówek medycznych bądź dostępnych lekarzy, notowania giełdowe, sytuację na rynku pracy a nawet umówić się z prawnikiem. Dla mobilnych i zajętych przedsiębiorców taki telefon pomoże załatwić wiele spraw i zaoszczędzić zarówno ich czas jak i pieniądze” – mówi Joanna Więckowska, Key Account Manager, Europ Assistance Polska Sp. z o.o.

Więcej informacji udzieli:

Joanna Bełza
Head of PR & Marketing
tel. 0-22 205 50 04
E-mail: Joanna.Belza@europ-assistance.pl    Małgorzata Morańska
PR & Marketing Specialist
tel. 0-22 205 50 15
E-mail: Malgorzata.Moranska@europ-assistance.pl

Informacja prasowa Europ Assistance z 04.11.09
Zobacz także
« powrót do działu: Przegląd ubezpieczeń
« zapisz się na Newsletter
Wpisz szukane słowo
Losowy termin:
Ubezpieczeniowy fundusz kapitałowy - forma inwestowania kapitału w celu ... więcej»
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.