X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
drukuj skomentuj artykuł forum poleć artykuł znajomemu A A A

Nowy produkt SIGNAL IDUNA dla małych i średnich firm BEZPIECZNA FIRMA

2010-10-29 08:14 piątek
Towarzystwo Ubezpieczeniowe Signal Iduna wprowadza na rynek nowy produkt „Bezpieczna Firma”, skierowany do Małych i Średnich Firm. Przedsiębiorcy, którzy z niego skorzystają mogą ubezpieczyć stałe oraz podwyższone koszty działalności na wypadek przerwy w działalności gospodarczej, spowodowanej szkodą wynikającą ze zdarzeń losowych. Dodatkowo „Bezpieczna Firma” oferuje możliwość ubezpieczenia spłaty odsetek od zaciągniętych kredytów i pożyczek oraz znacząco rozszerza zakres ubezpieczenia OC dla różnych branż.

Nowy produkt ubezpieczeniowy Signal Iduna jest dostępny dla szerokiego grona przedsiębiorców z sektora MSP i oferuje kompleksowe ubezpieczenie prowadzonej działalności. Oprócz standardowych zapisów dotyczących ubezpieczenia maszyn czy urządzeń elektrycznych, odszkodowania w przypadku aktów wandalizmu oraz ubezpieczenia maszyn przenośnych poza miejscem ubezpieczenia, wprowadzono kilka unikatowych opcji. Zalicza się do nich ubezpieczenie stałych kosztów działalności gospodarczej, ubezpieczenie drobnych prac remontowo-budowlanych a także ubezpieczenie spłaty odsetek od zaciągniętych przez przedsiębiorcę kredytów i pożyczek. Jego dodatkowym wyróżnikiem na tle konkurencji jest duży zakres ochrony dedykowany dla branż: handlowej, usługowej, produkcyjnej, budowlanej oraz turystycznej.

Nasz nowy produkt powstał  w oparciu o szczegółową analizę potrzeb klientów Signal Iduna. Wynikało z nich, że przedsiębiorcy potrzebują kompleksowej ochrony prowadzonej działalności oraz ubezpieczenia, które mogą dowolnie kształtować, w zależności od specyfiki prowadzonej przez siebie działalności. Bezpieczna Firma odpowiada na te potrzeby i oferuje program, w którym do standardowego zakresu ochrony można dołączyć dodatkowe opcje i tym samym dostosować go do indywidualnych potrzeb.” – mówi Sylwia Mikiel, Dyrektor Marketingu i PR z TU Signal Iduna.

Polisa „Bezpieczna Firma” obejmuje również odpowiedzialność cywilną, rozszerzoną o nowe ryzyka. Firmy budowlane mogą liczyć m.in. na ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej za szkody w podziemnych instalacjach i urządzeniach, a restauracje, w ramach pakietu, mają zapewnione ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej za szkody wynikające z zatruć pokarmowych. Polisa zawiera również całkowicie nowe, nie występujące wcześniej w tego typu produktach, klauzule. Są nimi: ochrona ubezpieczeniowa szkód estetycznych, polegających na pomalowaniu, umieszczeniu napisów lub innych znaków graficznych na ubezpieczonym mieniu oraz wybranych szkód, które są bezpośrednim następstwem terroryzmu. Ponadto „Bezpieczna Firma” w ramach dodatkowej opcji zapewnia ochronę w postaci ubezpieczenia zdrowotnego powypadkowego dla właścicieli firm i ich pracowników.

Bezpieczna Firma jest gwarantem bezpieczeństwa, gdyż obejmuje szerokie spektrum ryzyk związanych z prowadzeniem działalności, a tym samym spełnia wymogi coraz bardziej wymagających klientów z segmentu małych i średnich przedsiębiorstw.” – podsumowuje Sylwia Mikiel, Dyrektor Marketingu i PR z TU Signal Iduna.

Informacja prasowa TU Signal Iduna z dnia 28.10.2010 r.
Zobacz także
« powrót do działu: Przegląd ubezpieczeń
« zapisz się na Newsletter
Wpisz szukane słowo
Losowy termin:
Dobrowolne poddanie się egzekucji - stanowi formę zabezpieczenia należności. Jest ... więcej»
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.