X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
drukuj skomentuj artykuł forum poleć artykuł znajomemu A A A

Nowatorska oferta dedykowana producentom i dystrybutorom mebli

2011-01-11 08:48 wtorek
Mondial Assistance, międzynarodowy lider rynku assistance, zagospodarował rynkową niszę, przygotowując pakiety ubezpieczeniowe i pomocowe dla producentów oraz dystrybutorów mebli i artykułów wyposażenia wnętrz. Meble wraz z dopasowanym do nich ubezpieczeniem oraz pakietem pomocowym autorstwa Mondial Assistance, oferuje  już internetowy sklep Meubles. Propozycja Mondial Assistance to ewenement na rynku polskim i światowym – zarówno pod względem charakterystyki branży, jak i zakresu usług.

Usługi pomocowe już na dobre zadomowiły się na polskim rynku. Do niedawna funkcjonowały jednak nisze, niezagospodarowane przez firmy assistance. Do tych obszarów należała właśnie branża meblarska – meble i produkty wyposażenia wnętrz nie były dotychczas wzbogacane o tego typu wartość dodaną. Oferta Mondial Assistance jest więc wyjątkowa – nie tylko na rynku polskim, ale i światowym. Po raz pierwszy producentom i dystrybutorom artykułów wyposażenia wnętrz zaoferowano możliwość dodania usług pomocowych do ich produktów. Absolutną nowością jest także wiele produktów z tej oferty, takich jak ubezpieczenie casco dla mebli. Polska jest ponadto jednym z pierwszych krajów, w którym wdrożona została oferta skierowaną do producentów i dystrybutorów artykułów wyposażenia wnętrz.

- Fakt, iż Polska jest jednym z nielicznych na świecie krajów, gdzie dostępna jest taka oferta, nie powinien być zaskoczeniem, ponieważ rodzimy rynek assistance jest innowacyjny i dynamicznie się rozwija. Dodatkowym czynnikiem jest rosnąca świadomość Polaków, którzy coraz częściej postrzegają usługi pomocowe jako ważny element codziennego życia. O przygotowaniu oferty dla rynku meblowego, zadecydował także fakt, iż jest to jeden z sektorów gospodarki, który szczególnie odczuł skutki kryzysu ze względu na ograniczenie popytu w krajach Europy Zachodniej oraz rozmiar tego rynku w Polsce. Assistance to świetne narzędzie pomagające wielu firmom „zregenerować się” po okresie dekoniunktury. Pozwala bowiem na zwiększenie sprzedaży i osiągnięcie przewagi konkurencyjnej - mówi Agnieszka Walczak-Kuc, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu w Mondial Assistance.

Produkty opracowane przez Mondial Assistance zostały wdrożone przez wirtualny sklep meblowy Meubles. Wraz z każdym zakupionym meblem, klient otrzymuje za darmo przedłużoną gwarancję i dostęp do usług pomocowych. W przypadku pierwszego z produktów okres ubezpieczenia trwa 36 miesięcy i rozpoczyna się pierwszego dnia po upływie gwarancji producenta, a suma ubezpieczenia dla uszkodzonego mebla każdorazowo jest równa cenie detalicznej sprzętu. Aby rozpocząć procedurę odszkodowawczą wystarczy skontaktować się z Centrum Operacyjnym Mondial Assistance. Natomiast pakiet pomocowy dołączany do artykułów meblarskich obejmuje kompleksowe usługi z zakresu home assistance, czyli pomocy w domu. Klient może korzystać z usług specjalistów przez rok od daty sprzedaży mebla. Usługi te zawierają interwencje domowe hydraulika, elektryka, dekarza, ślusarza czy szklarza oraz pomoc specjalistów RTV/AGD i technika PC. Pakietem objęte są również takie elementy jak transport ocalałego mienia, zakwaterowanie ubezpieczonego w hotelu oraz udzielanie kompleksowych informacji o usługodawcach.

- Nasza firma funkcjonuje na rynku od blisko ćwierć wieku. W tym czasie budowaliśmy zaufanie naszych klientów, dostarczając im produkty z najwyższej klasy materiałów, będące gwarancją doskonałej jakości. Mamy długoletnią praktykę w projektowaniu udogodnień i rozwiązań ułatwiających użytkowanie mebli. Od dawna naszym klientom gwarantujemy na przykład możliwość bezproblemowego zwrotu zakupionego mebla, jeżeli nie spełnia on choćby jednego kryterium jakościowego i funkcjonalnego. Dzięki nawiązaniu współpracy z Mondial Assistance, nasza oferta stała się jeszcze pełniejsza, a klienci zyskują wiele dodatkowych korzyści ułatwiających codzienne życie – mówi Joanna Ciesielczyk z firmy Meubles.

Współpraca Mondial Assistance z internetowym sklepem meblowym Meubles rusza z początkiem stycznia 2011.

Informacja prasowa Mondial Assistance z dnia 10.01.2011 r.
Zobacz także
« powrót do działu: Przegląd ubezpieczeń
« zapisz się na Newsletter
Wpisz szukane słowo
Losowy termin:
Stopa zastąpienia - wielkość uzyskanej emerytury w stosunku ... więcej»
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.