X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
drukuj skomentuj artykuł forum poleć artykuł znajomemu A A A

Kredyt Bank i WARTA dla przedsiębiorców w Warszawie

2011-04-18 08:25 poniedziałek
Kredyt Bank i WARTA są współorganizatorami konferencji „Kapitał i bezpieczeństwo Twojej firmy”, która odbędzie się 19 kwietnia br. w Warszawie. Udział w spotkaniu dla przedsiębiorców jest bezpłatny.

Podczas konferencji eksperci Kredyt Banku i WARTY opowiedzą przedsiębiorcom m.in. o aktualnej sytuacji rynkowej, produktach i usługach bankowo-ubezpieczeniowych oraz dostępnych rozwiązaniach, które zapewniają bezpieczne zarządzanie firmą.      

Wśród prelegentów pojawią się również przedstawiciele m.in. Krajowej Izby Gospodarczej, Krajowego Rejestru Długów oraz Krajowej Izby Biegłych Rewidentów, którzy poruszą takie tematy jak: rozwój organiczny a strategia przyspieszonego wzrostu, jak sprawdzić wiarygodność partnerów w biznesie, jakie wyzwania płyną z wyboru alternatywnych form finansowania etc.

- Dzięki organizacji takich praktycznych spotkań z przedstawicielami firm poznajemy oczekiwania i obawy naszych potencjalnych klientów, wsłuchujemy się w ich potrzeby. To pozwala nam przygotować najlepsze dla nich rozwiązania, produkty i usługi. - powiedział Jerzy Śledziewski, dyrektor zarządzający Departamentu Bankowości dla Przedsiębiorstw w Kredyt Banku.

Konferencje z cyklu Akademia Przedsiębiorcy są organizowane przez Kredyt Bank, WARTĘ oraz Puls Biznesu od września 2010 roku. W sumie zaplanowano 50 spotkań w polskich miastach, w których skupiają się małe i średnie firmy.

Aby wziąć udział w spotkaniu należy zarejestrować się na stronie: www.kapital.pb.pl

Kredyt Bank i WARTA zapraszają do udziału w konferencji.

Informacja prasowa Warty z dnia 15.04.2011 r.
Zobacz także
« powrót do działu: Wiadomości
« zapisz się na Newsletter
Wpisz szukane słowo
Losowy termin:
Ubezpieczający - strona umowy ubezpieczenia, osoba fizyczna, ... więcej»
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.